menu close menu

TRA : OLGA Success at first Regional Event of the year

 

RESULTS – NDP1-7 GRADING – 24.01.16

 

NDP 1 9-10F                                         NDP1 11-12F

5th     Emma Vincent                                6th     Keira Jay Davis

6th     Amy Smith                                       10th   Amber Lovell

9th     Scarlett Stockley                            NDP2 7-8F

15th   Sophia Gray                                     1st     Freya Wicks

TEAM   OLGA 1st                                      5th     Tayla Gerrard

NDP2 9-10 F                                          NDP2 9-10M

5th     Amy Illidge                                     2nd     George Potter

6th     Georgina Owen                              NDP2 11-12F

7th     Grace Walker                                 6th     Amy Darragh

10th   Megan Johnson                              16th   Jessica Playford

TEAM   OLGA 1st                                      19th   Madeline Warren

NDP2 13+F                                              TEAM   OLGA 2nd

1st     Chloe Smith                                       NDP 2 13+M

14th   Ellie Noble                                         1st     Orin Bayliss

NDP3 11-12F                                            NDP3 11-12M

10th   Ellie Craze-Barnes                          1st     Max Jeavons

NDP4 9-10F                                            NDP4 9-10M

1st     Anabel Edem                                     1st     Eddie Richardson

NDP4 11-12F                                            2nd     Kester Wilson

2nd     Caitlin Atkins                                  NDP4 13+F

NDP4 13+M                                             1st     Mia Bailey

2nd     Zak O’Connor                                  7th     Charlotte Danby

NDP5 11-12F                                           30th   Ellie Green

1st     Erin King                                            TEAM   OLGA 1st

4th     Eloise Smith                                     NDP5 13-14F

1st     Grace Gourlay

NDP5 15+M

1st     Niall Burt                                          NDP6 9-12F

NDP6 13-14F                                          1st     Josie Spring

1st     Macy Fenwick                                  NDP6 15-16F

2nd     Hope Burgess                                 1st     Kira Holland                

CLOSED DISABILITY MENS           CLOSED DISABILITY LADIES

1st     Thomas Ralli                                     1st     Alexsandra Vallard

OPEN DISABILITY LADIES             NDP1 DMT 7-8F

2nd     Isabella Pereira                               2nd     Freya Wicks

NDP1 DMT 9-10F                                   NDP1 DMT 11-12F

1st     Amy Illidge                                        1st     Madeline Warren T1

2nd     Amy Darragh                                  2nd     Amy Smith T2

6th     Sophia Gray                                   3rd    Jessica Playford T2

8th     Scarlett Stockley                             5th     Amber Lovell T2

TEAM   OLGA 1st                                      8th     Ellie Craze-Barnes T1

NDP1 DMT 11-12M                               9th     Caitlin Bishop T1

1st     Max Jeavons                                     TEAM   OLGA T2 1st

NDP2 DMT 13+F                                   OLGA T1 2nd

3rd     Chloe Smith                                    NDP2 DMT 13+M

NDP 3 DMT 11-12F                               1st     Orin Bayliss

2nd     Eloise Smith                                    NDP4 DMT 11-12F

5th     Caitlin Atkins                                   1st     Grace Owen

NDP4 DMT 13+F                                  2nd     Erin King

1st     Grace Gourlay                                NDP5 DMT 11-12F

2nd     Lucy White                                     1st     Josie Spring

NDP5 DMT 13-14F                              3rd     Laura Dominey

1st     Mia Bailey                                      NDP5 DMT 13-14M

3rd     Macy Fenwick                               1st     Zak O’Connor

4th     Hope Burgess                                 NDP5 DMT 15+F

TEAM   OLGA 1st                                    2nd     Holly Scott

NDP6 DMT 15-16F                              NDP7 DMT 15-16F

1st     Chloe Dunleavey                            1st     Isobel Warren

NDP7 DMT 15-16M

1st     Lewis Szulc

 

 

 

 

 

 

CONGRATULATIONS TO ALL OUR COMPETITORS AND ESPECIALLY TO OUR FIRST TIME COMPETITORS:

 

TRAMPOLINE:- Scarlett Stockley, Keira Jay Davis, Orin Bayliss & Thomas Ralli

 

DMT:- Freya Wicks, Scarlett Stockley, Max Jeavons, Orin Bayliss, Grace Owen, Erin King, Josie Spring, Laura Dominey & Isobel Warren

             

 

ALSO A MASSIVE THANK YOU TO OUR JUDGES – JULIE JENKINS, HELEN LARCOMBE, STEVE SAMPSON, NATALIE BAILEY, TONI GRAHAM AND BRIAN CAMP      

2 February 2016 | News | Comments Off on TRA : OLGA Success at first Regional Event of the year

Comments are closed.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close