menu close menu

Regional Team Final Announcement

 

OLGA GYMNASTICS & TRAMPOLINE CLUB

REGIONAL TEAM FINALS – BIRMINGHAM

CONGRATULATIONS TO THE FOLLOWING TRAMPOLINE AND DMT GYMNASTS WHO HAVE BEEN SELECTED TO REPRESENT THE SOUTH WEST AT THE REGIONAL TEAM FINALS IN BIRMINGHAM IN JUNE 2018:-

 

DIS REG 1 CAT 1M                             DIS REG 2 CAT 1M

Thomas Ralli                                         James Clark

 

DIS REG3 CAT 1 F                              TRA NDP1 9-10F

Isabella Pereira                                     Zoe Colquhoun

                                                                Lilia Allcroft

TRA NDP1 9-10M                                Reserves – Gracie Taylor &

Emmanuel Boot                                    Imogen Neil

 

TRA NDP1 11-12M                              TRA NDP1 13+F

Henry Watson                                       Jessica Playford

                                                                Reserve – Annie Stirling

TRA NDP2 9-10M                                TRA NDP2 9-10F

Sebastian Thomas                                 Holly Kerslake-Smith

Freddie Warren

TRA NDP2 11-12F                                TRA NDP3 13+F

Grace Shima                                          Amy Darragh

Mercedes Gregory                                        Cara Gerrard

 

TRA NDP4 11-12F                                TRA NDP 4 13+F

Georgina Owen                                     Grace Gourlay

Nicolle Lake

TRA NDP4 13+M                                 TRA NDP5 13-14F

Eden Scott                                              Madeline Warren

Reserves – William Cunningham       

& Samuel Strongman                           TRA NDP5 13-14M

TRA NDP6 15-16F                                Max Jeavons

Amy White                                            TRA NDP6 15-16M

                                                                George Tubbs

DMT NDP1 9-10M                               DMT NDP1 9-10F

Toby Atkins                                           Keira Louise Rogers

Adrian Berry                                         Reserve – Holly Kerslake-Smith

DMT NDP2 9-10M                               DMT NDP2 11-12F

Sebastian Thomas                                 Georgina Owen

Freddie Warren                                    Grace Walker

DMT NDP2 13+F                                  DMT NDP3 13+F

Cara Gerrard                                        Amy Darragh

DMT NDP3 11-12F                               Annie Stirling

Reserve – Olivia Kettlewell                 Reserve – Alice Kettlewell

DMT NDP5 13-14M                             DMT NDP5 15+F

Max Jeavons                                          Grace Gourlay     

DMT NDP5 13-14F                               Reserve – Kaylee Lake

Madeline Warren                                

DMT NDP5 15+M                                DMT NDP6 15-16F

Eden Scott                                              Mia Bailey

DMT NDP3 11-12F

Reserve – Olivia Kettlewell

 

 

CONGRATULATIONS ALSO TO LUCY COBB AND NATALIE BAILEY WHO HAVE BEEN SELECTED AS SOUTH WEST COACHES.

 

       

 

       

21 April 2018 | News | Comments Off on Regional Team Final Announcement

Comments are closed.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close